Ako ma neustále prekvapujú reakcie po masáži

Bola som zo 14 dní v práci 10 a 2 dni som konečne mala na oddych so synom. No prišiel telefonát z práce, že okamžite sa musím dostaviť do práce, že máme VIP hosťa a treba mu urobiť masáž. Ja som namietala a nesúhlasila. V ten deň som mala dohodnutú masáž s mojim masérom na 12 a to som povedala, že ju nezruším.

Konečne po 3 mesiacoch som mala masáž ja. S manažérom hotela sme to teda nechali , že si zavoláme neskôr, po masáži.

Na masáži som zaspala a úžasne si oddýchla. Cítila som sa ako Šípková Ruženka, čo spala aspoň 6 mesiacov. Môj stav bol úžasný, neopísateľný. Moja reakcia už nebola podráždenie, hnev a nechuť. Naopak. Bola som vysmiata ako slniečko. Zavolala som späť do práce a súhlasila, že ak príde odvoz, že idem do práce.

Pred masážou som bola vážne v nepohode, ale po masáži som bola úplne ako vymenená. Páčila sa mi tá zmena. Koľko málo stačilo, aby sa človek nastavil. A predstava toho, koľko takýchto pozitívnych zmien vieme ako maséri urobiť ma poháňalo vždy vpred.

Tak, ako keď stolár urobí krásnu skriňu a vy sa na ňu vždy pozeráte a neviete sa vynadívať, ako v tom priestore sedí, čo všetko tam vojde dá sa poukladať. Radosť, spokojnosť vytvárajú priestor pre ešte väčšie zážitky a lásku. Tak ako navonok tak aj vo vnútri.

Poďme tvoriť spolu maséri, poďme urobiť komunitu mladých masérov, ktorí sú plní elánu a tešia sa z práce a napĺňa ich to. Ktorí sa neboja meniť, objavovať nové kombinácie masáží, nebáť sa, nehanbiť sa. Používať to najlepšie z najlepšieho potom v ďalšom profesionálnom živote.

Môj prvý e-book zdarma je skoro už na svete. Ešte dolaďujem detaily. Ak ste po škole a neviete, ktoré odvetvie masérstva je pre vás vhodne, alebo ste starší a iba začínate. V e-booku sa dozviete, výhody a nevýhody, ktoré som nikde inde nečítala. Pekne zoradené a pekne rozpísané.

description